Autorank

160 vozů Audi A4

Audi A4 1.4TFSI MANUÁL 1MAJITEL TAŽNÉ LED
BazošSauto
7 h

Audi A4 1.4 TFSI

2016201 614 km150 hp

279 000 Kč

Audi A4 1.4TFSI MANUÁL 110 kW TAŽNÉ VÝHŘEV SERVISKA LED
BazošSauto
9 h

Audi A4 1.4 TFSI

2017157 970 km150 hp

312 000 Kč

Audi A4 B7 1.6 ALZ
Bazoš
včera

Audi A4 B7 1.6 ALZ

2005276 500 km102 hp

37 500 Kč

Audi A4 1,8 TFSI xenon
Bazoš
včera

Audi A4 1.8 TFSI

2011115 500 km120 hp

110 000 Kč

Audi A4 B8 1.8 TFSI benzín 88kw – velmi dobrý stav
Bazoš
včera

Audi A4 1.8 TFSI

2009120 hp

115 000 Kč

Audi A4, B6
Bazoš
včera

Audi A4 B6

2003204 000 km163 hp

31 000 Kč

Audi A4 B8 Avant (2011) 2.0 TFSI – 176 576 km, manuál, nepoj
Bazoš
včera

Audi A4 2.0 TFSI

2011176 576 km

45 000 Kč

Audi A4, 2.0 TFSI ultra 140 kW S line
Sauto
2d

Audi A4 2.0 TFSI ultra 140

2017144 611 km190 hp

449 000 Kč

Audi A4 B8 1.8tfsi
Bazoš
2d

Audi A4 1.8 TFSI

2008359 097 km160 hp

58 000 Kč

Audi A4 combi 1.8Tfsi 88Kw automat,151000KM
Bazoš
2d

Audi A4 1.8 TFSI

2009151 000 km120 hp

140 000 Kč

Audi A4, A4 B8 3.2 FSI quattro
Sauto
2d

Audi A4 B8 3.2 FSI quattro

2008250 416 km265 hp

189 999 Kč

A4 35 TFSi 150ps Aut Advanced Nav PDC DAB DPH LED AL 5/23
Bazoš
2d

Audi A4 35 TFSI

202355 656 km150 hp

549 339 Kč

Prodám Audi A4 b6
Bazoš
2d

Audi A4 Prodám b6

2002320 000 km131 hp

65 000 Kč

Audi A4, 1,8 TFSI motor po GO
BazošSauto
2d

Audi A4 1.8 TFSI

2009232 600 km120 hp

137 000 Kč

Audi A4 B9 sedan 1.4 TFSI DSG r.v. 09/2016 110 KW 150 koní
Bazoš
2d

Audi A4 1.4 TFSI

2016206 800 km150 hp

348 999 Kč

Audi a4 B8 tfsi
Bazoš
3d

Audi A4 B8 tfsi

2008131 000 km160 hp

100 000 Kč

Audi A4 B8 3.2 FSI 195kW Quattro manuál
Bazoš
3d

Audi A4 3.2 FSI

2008342 000 km265 hp

130 000 Kč

Audi A4 B8 1.8TFSI
Bazoš
3d

Audi A4 1.8 TFSI

2009175 000 km120 hp

142 000 Kč

Audi A4 b8.5 2.0tfsi
Bazoš
3d

Audi A4 2.0 TFSI

2015149 000 km223 hp

295 000 Kč

Audi A4 B8  2014 1.8TFSI 88KW Nové v ČR
Bazoš
3d

Audi A4 1.8 TFSI

2014181 200 km120 hp

159 000 Kč

Audi A4 b6
Bazoš
3d

Audi A4 b6

234 000 km150 hp

35 000 Kč

Audi A4 B7 Avant S-Line, 2.0 Tfsi, 147kw, quattro, rv.2007
Bazoš
3d

Audi A4 2.0 TFSI

2007210 000 km200 hp

159 000 Kč

Audi A4 (B8, 8K5), 12/2008, 1.8 TFSI, 118 kW, 6-stup
Bazoš
3d

Audi A4 1.8 TFSI

200820 000 km160 hp

219 000 Kč

Audi A4 2.0TFSi 132kw, r.2010, 2.maj., motor po G.O.
Bazoš
3d

Audi A4 2.0 TFSI

112 515 km179 hp

163 900 Kč